Як спланувати кухню на замовлення

Вибір кухні на замовлення для нової оселі не легкий процес, адже треба врахувати масу дрібниць починаючи від планування і закінчуючи наповненням та різними сучасними фурнітурою.

Опишемо нижче кілька порад, з чого варто почати, коли Ви робите ремонт в кухні та плануєте купувати кухню на замовлення.

  1. Перше і найголовніше, про що треба пам’ятати, що планування кухні на замовлення варто починати ще перед початком ремонту, адже кухня є більш функціональним об’єктом від більшості кімнат вашої квартири чи будинку. В кухні може бути розміщено багато побутової техніки такої, як – плита, духова шафа, холодильник, посудомийна машина, мікрохвильова піч, чайник, витяжка, та багато іншого. І під всі ці пристрої треба продумати відповідну інфраструктуру (розетки, подача води, каналізації, вентиляційні канали…..). Саме тому, планувати кухонні меблі варто починати ще до початку ремонтних робіт на кухні.
  2. Виміряйте всю кухню, всі стіни, розміри до вікна, дверей, висоту стелі, відстань до різного роду «перешкод» (газовий стояк, труби і т.д.), які часто забудовники ставлять в не дуже практичних для подальшого життя місцях.
  3. Продумайте із членами Вашої сім’ї над плануванням кухні, якою вона буде: прямою, кутовою, П-подібною. При плануванні врахуйте розташування каналізаційного стояка, вентиляційних каналів для встановлення витяжки.
  4. Спробуйте скласти попередній проект розміщення різного роду тумб, мийки, холодильника, плити, духової шафи та іншого. Продумайте процеси, які Ви будите виконувати на кухні, та розташуйте основні вузли таким чинок, щоб при приготуванні їжі Вам не доводилося бігати із одного кінця кухні в інший.
  5. Визначаємося із стилем кухні. Що більше до вподоби Вам та Вашим близьким: кухні на замовлення із глянцевими фасадами, кухні на замовлення із шпонованими фасадами чи кухні на замовлення із рамковими фасадами.
  6. Визначаємося із бюджетом, який Ви готові виділити для покупки кухні на замовлення. Це важливе питання при покупці кухні, адже крім свого зовнішнього вигляду, у сучасні кухні можна додати величезну кількість стильних підйомних механізмів, висувних секцій, каруселей, вбудованих корзин для сміття та іншого. Всі ці «гаджети» покликані зробити кухню більш комфортною, а роботу на ній більш приємною. Але всі ці додаткові механізми можуть збільшити базову вартість кухні навіть вдвічі.

Зробивши всі ці кроки Ви зможете краще спланувати Ваш ремонт та кухню на замовлення. Разом з тим, Ви можете зателефонувати нам і наш менеджер БЕЗКОШТОВНО виїжджає на об’єкт та проконсультує Вас із будь-яких питань пов’язаних із виготовленням кухні на замовлення та зможе порахувати вартість Вашої кухні.